• Serdecznie zapraszamy na zebranie rodzicami, które odbędzie się 8 maja 2024 r. o godz. 17.00.

• Turniej Baśniowy

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turniej Baśniowym w ZSA-E w Karolewie. Spośród 119 uczestników z kilku szkół podstawowych uzyskaliśmy:

II miejsce- Emilia Grochowska z klasy VI,

Madzia Wnęk z klasy IV- wyróżnienie za pracę twórczą oraz wyróżnienie dla Mai Jakoby z klasy VIII w turnieju wiedzy o baśniach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w konkursie w przyszlym roku szkolnym. Tematem pracy będzie LAS.

Na zakończenie uroczystej gali nasz zespół teatralny wystąpił gościnnie, prezentując na scenie dwie baśnie

• Ortograficzne talenty.

• Uczniowie naszej szkoły wzięli liczny udział w jesiennej sesji ogólnopolskiego konkursu "Orzeł Ortograficzny".

Z dumą informujemy, że wśród grona laureatów znaleźli się również nasi reprezentanci:

Mateusz Śliż z klasy II, Basia Arczyńska i Madzia Wnęk z klasy IV, Wiktor Inszczak, Marcel Winiecki, Marika Mroczek, Jowita Reszkowska z klasy V, Maja Białecka z klasy VI, Michalina Andryanczyk i Hubert Jankowski z klasy VIII.

Laureatom gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do udziału w konkursie w kolejnym roku szkolnym.

• Święto liczby Pi

• To dobra okazja, żeby nieco bardziej zagłębić się w matematyczny świat. W naszej szkole również po raz kolejny obchodziliśmy to ważne święto - uczniowie na lekcjach matematyki rozwiązywali różne zadania, zagadki i wykreślanki związane z liczbą Pi. Dowiedzieli się również ważnych informacji i ciekawostek o tej liczbie, a także utworzyli parkietaż liczby Pi.

Święto Pi, to także ciekawy sposób uatrakcyjnienia szkolnego życia